Aydın Haberleri – Güzelhisar Gazetesi

ARED Aydın İl toplantısı gerçekleşti

ARED Aydın İl toplantısı gerçekleşti
191 views
15 Şubat 2019 - 21:17
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ARED açıkhava reklamcıları,  İl Toplantısı ve Değişimi yönetmek eğitim semineri kapsamında Aydın Ticaret odası’nda bir araya geldiler.

ARED’in kuruluşundan itibaren ana hedeflerinden biri olan Türkiye genelinde sektörel iletişimin güçlendirilmesi ve ARED’in etkinliğinin ülkenin tamamına yayılması için gerçekleştirilen ARED İl Toplantıları’nın Aydın ayağı, toplantı organizasyonuna yerelde destek veren ve aynı zamanda ARED Aydın İl Temsilciliği görevini üstlenen Gülçin Reklam işletmecisi Gülçin Tavaslıoğlu’nun yardımları ve BOARZ Reklam ve Yapı Malzemeleri, FESPA Eurasia, Folpa Reklam, İstanbul Reklam, SDS ve Unifol sponsorluğunda hayata geçirildi.

ARED Yönetim Kurulu Aydınlı Açıkhava Reklamcılarıyla ARED’i ve Sektörü Konuştular

Aydın’ın yanı sıra İzmir,Kayseri ,Denizli,Ankara, Bursa, Eskişehir ve İstanbul ’dan 90 kişinin katıldığı toplantı dahilinde tüm misafirler teker teker söz alarak kendilerini tanıtma ve meslektaşlarına seslenme imkanı buldular. ARED Aydın İl Toplantısı sayesinde yedi farklı ilden açıkhava reklamcıları, ARED çatısı altında bir araya gelerek meslektaşlarıyla yüzyüze görüştüler ve sosyalleştiler.

Oğuz Benlioğlu ile Değişimi yönetmek eğitim semineri

ARED  İl Toplantısı’nda Beden Dili ve Mikro İfadeler Semineri’ni seyircilerle paylaşan eğitimci, danışman ve yazar Oğuz Benlioğlu, Aydın’da ARED’e “Değişimi yönetmek eğitim ” başlıklı sunumu ile eşlik etti.

Liderlik Becerileri Semineri, bireysel motivasyon, etkin insan kaynakları yönetimi ve prensipli tartışma yeteneği gibi başlıklar altında, güçlü liderlik yetisi ve takım çalışmasının harmanlanabilmesi ana teması etrafında şekillendi. Katılımcılara uygulanabilir bilgilerin sunulduğu interaktif eğitim seminerinin sonunda misafirlerin katılım belgeleri ARED Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından takdim edildi.

Semineri takip eden yeni üyelere ARED yaka rozeti takdimi töreninde, ARED Aydın İl Temsilcilisi Gülçin Tavaslıoğlu’nun yaka rozetini, ARED Başkanı Ahmet Özdemirel takdim etti.

ARED, Aydın İl Toplantısı’nda Ustalara Saygılarını Sundu

ARED’in açıkhava reklamcılığı mesleğine sahip çıkmak ve sektörde iz bırakmış ustaları tarihe taşıyarak mesleki geçmişimizi korumak amacıyla 2011 yılında başlattığı Ustalara Saygı Töreni, ARED AydınToplantısı’nda da gerçekleştirildi. Aydın’da sektörde iz bırakan tabela ve baskı ustaları için hazırlanan onur plaketleri, ustalara takdim edildi.

ARED Yönetim Kurulu Üyeleri, Aydın Ticaret Odası’nda gerçekleşen İl Toplantısı ve Değişimi Yönetmek Eğitim Semineri’nin ardından, Yönetim Kurulu Üyesi Gülçin Tavaslıoğlu ev sahipliğinde Kızılcaköy Çınar Restaurant’ta bir araya gelerek, düzenlenen akşam yemeği etkinliği ile sürdürdüler.Melek GÜRBÜZ

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

tiktok video indir