Aydın Haberleri – Güzelhisar Gazetesi

Atay’dan Miting Gibi Ziyaret

Atay’dan Miting Gibi Ziyaret
33 views
10 Şubat 2019 - 22:59
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Millet İttifakı’nın Efeler Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Atay, 6 Şubat Çarşamba günü Dereköy, Karahayıt ve Dalama Yeniköy’de vatandaşlarla bir araya geldi.
Yeniköy’de vatandaşlara seslenen Atay “Beni burada Efeler Belediye Başkanı gibi karşıladınız. İlginiz ve alakanız için sizlere teşekkür ederim, iyi ki varsınız. Yeniköy yıllardır CHP’nin kalesi durumunda, her seçimde birinci partiyiz ama Efeler Belediyesi olarak sizlere 5 yıl boyunca sizlere yeterli hizmeti veremedik, sizlerden özür diliyorum. 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra bunu telafi edeceğiz. Efeler Belediyesi’ni hep beraber yöneteceğiz. Kamu hizmetlerini kendi yararımıza değil halkın yararına yapacağız” dedi.
Sözlerine devam eden Atay, “Efeler ilçesine bağlı 10.000 dönümün üzerinde atıl vaziyette duran arazi var. Efeler Belediyesi’nde Tarım Müdürlüğü kuracağız ve bu arazileri halkımızın fikirleri doğrultusunda değerlendireceğiz. Öncelikli olarak kadınlarımız ve gençlerimize istihdam sağlayacağız. Derman Belediyecilik anlayışını Efeler ile tanıştıracağız, vatandaşlarımızın doğumundan ölümüne kadar yanında olacağız. Efeler’de ikamet eden tüm vatandaşlarımızın sağlıklı yaşayabilmeleri için Efeler Belediyesi olarak eğitimler seminerler vereceğiz.” dedi.
Mahalle ziyaretlerinde CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, Aydın Büyükşehir Belediyesi bürokratları ve çok sayıda partili Atay’a eşlik etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

tiktok video indir