Aydın Haberleri – Güzelhisar Gazetesi

Aydın “Güçlü Aydın Balosu” ile güçlenecek

Aydın “Güçlü Aydın Balosu” ile güçlenecek
76 views
25 Mart 2019 - 16:05
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AGİKAD ve AYGİAD, Yavuzlar İnşaat’ın ana sponsorluğunda ‘Gücümüz Aydın, Geleceğimiz Aydın’ sloganıyla 20 Nisan’da “Güçlü Aydın Balosu”düzenlenecek. Elde edilecek gelir, engelli çocuklar için kullanılacak.

Aydın Girişimci Kadınlar Derneği (AGİKAD) ile Aydın Genç İş Adamları Derneği’nce (AYGİAD) ‘Gücümüz Aydın, Geleceğimiz Aydın’ parolasıyla “Güçlü Aydın Balosu” 20 Nisan’da Kuşadası Amara Sealight Elite Otel’de yapılacak balonun ana sponsorluğunu ise Yavuzlar İnşaat üstleniyor.

Güçlü Aydın Balosu’nun tanıtımı için AGİKAD ve AYGİAD Yönetimi ile gold sponsorlar ve Premium sponsorlar basınla bir araya geldi. AGİKAD Kurucu Başkanı Esen Türker, Aydınlıların bu balo geleneğini devam ettirmesini istediklerini kaydetti. Organizasyonun ayrıntılarıyla ilgili Yavuzlar İnşaat’ın Güzelhisar Mahallesi’ndeki yönetim ofisinde düzenlendi.

Basın toplantısında konuşan AGİKAD Kurucu Başkanı Esen Türker, AGİKAD ve AYGİAD’ın ulusal egemenliğin 99’uncu yılını ‘Güçlü Aydın Balosu’ ile taçlandıracağını söyledi. Balonun AGİKAD ve AYGİAD yöneticilerinin ortak gerçekleştireceği ilk proje olacağı bilgisini veren Türker, “20 Nisan’da Kuşadası Amara Sealight Elite Otel’de Yavuzlar İnşaat ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek organizasyonun sunuculuğunu Hakan Doğanay üstlenirken, gecenin ilerleyen dakikalarında misafirler, Işın Karaca’nın sahne performansı ile eğlenecekler” dedi.

Türker, Daha güçlü ve daha aydın bir gelecek için bir araya geldiklerini belirtirken, ilerleyen zamanlarda birlik ve beraberlik düşüncesiyle birçok projeye daha imza atacaklarını kaydetti. Türker, organizasyondan elde edilen tüm gelirin engelli çocuklar için inşa edilen ‘Beş Duyu Engelsiz Yaşam Parkı’ projesine aktarılacağını belirtti.

“AYDIN’IMIZ MARKA ŞEHİR OLARAK ÖNE ÇIKMALI”

AGİKAD Başkanı Emel Uşaklı ise, AYGİAD’la güzel bir işbirliğine başladıklarını anlatarak, ulusal egemenlik teması etrafında birleştiklerini dile getirdi. Aydın iş dünyasına katma değer oluşturacak girişimlere imza attıklarını kaydeden Uşaklı, balonun geleneksel hale gelmesini umut ettiklerini söyledi. AYGİAD Başkanı Mehmet Öztaş ‘da, “Bu güç birliğini oluştururken kafamızda bazı soru işaretleri vardı ama Aydın’ın güçlü iş insanlarının bir araya gelip de başaramayacağı bir şey olamaz diye düşündük. Aydın’ımızı marka şehir olarak biraz daha öne çıkarmak istiyoruz. Çıkış noktamız bu. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

“ŞEHRE DEĞER KATACAK”

Balonun ana sponsorluğunu üstlenen Yavuzlar İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Melih Yavuz ise firma olarak söz konusu organizasyona destek vermenin onurunu yaşadıklarını anlattı. Aydın’ın daha güçlü ve örnek bir kent olabilmesi için üzerlerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını vurgulayan Yavuz, mezbelelik haline dönen AYKONUT arazisini kentin şanlı tarihine ve ekonomik gücüne yakışan marka projeyle yeniden yapılandırdıklarını dile getirdi. Proje ilede ilgili kısa bir bilgi veren Yavuz, Projede yaklaşık bin 600 konut olacak, sosyal donatılarıyla Aydın’ın kimliğine yakışacak ve oldukça iddialı bir projeyle şehre değer katacaklarının vurgusunu yaptı.

Güçlü Aydın Balosu için Yavuzlar İnşaat Ana Sponsor, Altın Efe Kuyumculuk, PekPan Panel Radyatör ve Yılmazlar Yapı gold sponsor, Vinsa, Stor Yapı, Aydın Göz Hastanesi, GMK Enerji ve Lider Okulları ise Premium sponsor olacak. Balo ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler “güclüaydinbalosu” instagram adresini ziyaret alabilecekler.

 

 

 

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    tiktok video indir