Aydın Haberleri – Güzelhisar Gazetesi

Aydın Sanayi Odası ve OSB’den Rektöre ziyaret

Aydın Sanayi Odası ve OSB’den Rektöre ziyaret
25 views
14 Şubat 2019 - 14:48
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Aydın Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yunus Şahin, ASTİM Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Gökhan Maraş ve yönetim kurulu üyeleri 12 Şubat 2019 tarihinde Rektör Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e tebrik ziyaretinde bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, üniversite – sanayi iş birliğini en üst düzeye çıkaracaklarını belirtip İlimiz sanayisinin gelişebilmesi için tüm sektörlerin ana ve ara eleman ihtiyacını karşılayarak ilimizin kalkınması için lokomotif görevi üstleneceklerini kaydetti. Merkez Kampüsümüzde faaliyetlerini sürdüren Teknokentin, Üniversite-sanayi iş birliğinin en önemli adımlarından biri olduğunu söyleyen Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir “İlimizin önde gelen sanayi kuruluşları ile Üniversitenin sağlıklı bir iletişim kurabilmesi için Teknokent Genel Müdürümüz ile ziyaretler gerçekleştirerek sorunlara çözüm üretip ilerleme kat etmeyi hedefliyoruz.” dedi.
Üniversitemizin, İlimizin en büyük kamu ailesi olduğunu ifade eden Gümüşşahin ve Maraş, İlimizde faaliyet gösteren tüm sektörlerde Üniversitenin varlığını hissettiklerini vurguladı.Ziyaret, Başkanların Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e yeni görevinin hayırlara vesile olmasını temenni etmesiyle sona erdi.(HABER MERKEZİ)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

tiktok video indir