Aydın Haberleri – Güzelhisar Gazetesi

Aydınspor’un dayanışma gecesi

Aydınspor’un dayanışma gecesi
53 views
27 Şubat 2019 - 22:55
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7. Grup takımlarından Aydınspor 1923 tarafından düzenlenen birlik ve dayanışma gecesinde. Aydınspor 1923’a gönül verenler bir araya geldi ve kulübe gelir de sağlandı.

Efeler’deki Aymira SPA Hotel’de düzernlenen geceye Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş, Cumhur İttifakı Efeler Belediye başkan adayı Ümmet Akın, Demokrat Parti Efeler Belediye başkanı Mesut Özakcan, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, JESDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Şişman, Aydın Sağlık İl Müdürlüğü’ne Fevzi Yavuzyılmaz, Aydın İş-Kur Müdürü Rahmi Terzi, spor kulüplerinin başkanları  Siyaset, iş dünyasından çok sayıda davetli ve taraftarlar katıldı.

BİRLİKTEN KUVVET DOĞACAK

Geceye katılan ve destek veren herkese teşekkür eden Aydınspor 1923 Başkanı Hüsamettin Artan, Aydınspor 1923 kimsenin tekelinde değildir, Aydınspor 1923’ün halkın takımı olduğunu, hiç kimsenin tekelinde olmadığını, mevcut yönetim olarak her zaman gönüllülük esasıyla hareket ettiğimizi daima dile getirdik. Getirmeye devam edeceğiz. Aydınspor 1923 olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Hepiniz gibi bizlerde maddi olarak çoğu zaman zorluk çekiyoruz. Yaşanan bu zorluğa rağmen bölge halkının tek sevdası olan Aydınspor 1923’ü ayakta tutmak için var gücümüzle çalışsak da bu çalışmamızın tek başına yetersiz olacağı ve birlikten kuvvet doğacağının da bilincindeyiz. Bizler Aydınımızın adını en yüksek mecralara duyurmak için bu denli çaba ve sarf ederken siz kıymetli siyaset ve iş adamlarının da desteğini bekliyor, birlik ve beraberlikle güzel yerlere varacağımızı diliyorum” ifadelerinde bulundu.

Gecenin sonunda Aydınspor 1923’e verdikleri desteklerden dolayı Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş, Cumhur İttifakı Efeler Belediye başkan adayı Ümmet Akın, Demokrat Parti Efeler Belediye başkanı Mesut Özakcan, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken ve JESDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Şişman’a Aydınspor 1923 Kulübü yönetim kurulu üyeleri tarafından Deve figürlü plaket verilirken, Ayrıyeten Aydınspor 1923’ü sıkıntılı gününde yalnız bırakmayan ve yardımını esirgemeyen JESDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Şişman’a Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş tarafından Kulübün imzalı forması hediye edildi. Aydınspor 1923 Kulübü tarafından organize edilen birlik ve dayanışma gecesi geç saatlere kadar sürdü ve Kulübe bağış toplanarak gelir de sağlandı.(Melek Gürbüz)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

tiktok video indir