Aydın Haberleri – Güzelhisar Gazetesi

Bakan Selçuk; “31 Mart Seçimlerini Zaferle Taçlandıracağız”

Bakan Selçuk; “31 Mart Seçimlerini Zaferle Taçlandıracağız”
11 views
30 Mart 2019 - 6:59
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

31 Mart Yerel Seçimlere kısa bir gün kalırken, AK Parti’nin önemli isimleri saha çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, partisinin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş ve Yenipazar Belediye Başkan adayı Suat Menderes’e destek için geldiği Yenipazar’da yaptığı konuşmada 31 Mart’taki yerel seçimlerini zaferle taçlandıracaklarına inandıklarını belirtti.

Seçim çalışmaları kapsamında belediye başkan adaylarına destek için Yenipazar’a geldi.Buradan da Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Suat Menderes’in Muhtarlık yaptığı Hamzabali mahallesini ziyaret eden Bakan Selçuk, Aydın’da ve Yenipazar’da Cumhur İttifakı’nın kazanacağına inandıklarını kaydetti. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk; “31 Mart akşamında yaşayacağımız bir zaferin nişanelerini görüyoruz burada. İnanıyoruz ki 31 Mart akşamı burada Cumhur İttifakının bir zaferini yaşayacağız. Aydın ve Yenipazar inşallah Büyükşehir Belediyesine kavuşacak. Çünkü AK Parti milletin kendisi demek. AK Parti belediyecilikte en önde giden partidir. AK Parti çalışmak demek, üretmek demek. Dolayısıyla biz tevazu, samimiyet ve gayret ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 31 Mart akşamı bu zaferi yaşayacağımıza canı gönülden inanıyorum. Belediye başkan adayımız Suat Bey’in projeleri birbirinden kıymetli. Burada özellikle kadın ve gençlik kollarımıza büyük iş düşüyor. Bu son 24 saatte çok sıkı çalışmaları gerekiyor. Hep beraber çalışacağız. Beraber çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Bu süreci beraberce, çok başarılı bir şekilde geçireceğiz inşallah.

BAKAN’DAN GENÇLERE MÜJDE

Bugün burada ben bir müjdeyi daha vermek isterim diyerek sözlerine devam eden Bakan Selçuk, Gençlerimiz için mayıs ayından itibaren bakanlığımız bir sosyal çalışma programı başlatıyor. Gençlerimiz hem yazları çalışmak hem de cep harçlığı kazanmak imkânına kavuşacaklar. Mayıs ayından itibaren İŞKUR’a başvurarak sosyal çalışma programımıza katılmanızı da diliyoruz.  Gençlerimiz inşallah ülkemizin daha üst kademelerine yükselecek. dedi

Bakan Selçuk, Ben Köşklü Atilla Koç’un kızıyım. Bakan oldum inşallah burada bizi dinleyen birçok gencimiz daha yüksek pozisyonlara gelecekler ülkemize hizmet edecekler. Sinerjimizi 31 Mart seçimlerinde sandıklara yansıtmaya hazır mıyız? Aydın’ı, cumhur ittifakıyla gönül belediyeciliğiyle buluşturmaya hazır mıyız? Hanım kardeşlerim! Kadınların gücünü sandıklara yansıtacak mıyız? Sayın Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle, kaleyi içerden fethediyor muyuz? Yenipazar! 31 Mart yerel seçimlerinde cumhur ittifakını kazandıracak mıyız? Yenipazar’a Aydın’a değer diyoruz, Türkiye’mize değer diyoruz. 31 Mart’taki yerel seçimleri zaferle taçlandıracağımıza inanıyoruz. Bütün belediye başkan adaylarımızı da şimdiden tebrik ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’a Yenipazar Hamzabali Mahallesi ziyaretinde Bakan Selçuk’a babası eski Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, Yenipazar Belediye başkanı Zafer Savcı, Cumhur İttifakı Yenipazar Belediye Başkan adayı Suat Menderes, AK Parti İl başkanı Ömer Özmen, İlçe Başkanı Mehmet Sümer, belediye meclis üyesi adayları eşlik etti.(MELEK GÜRBÜZ)

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

tiktok video indir