göç idaresi randevu

Aydın Haberleri – Güzelhisar Gazetesi

Buruk’da olsalar günlerini kutladılar

Buruk’da olsalar günlerini kutladılar
161 views
15 Mart 2019 - 8:18
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Özel Ege Liva Hastanesinde 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlenecek. İlk etkinlik tüm yurtta olduğu gibi, Aydın’ın Efeler ilçesinde bulunan Özel Ege Liva hastanesinde’ de buruk da olsalar 14 Mart Tıp Bayramı çerçevesinde tören düzenleyip pasta kestiler.

Kutlamada bir konuşma yapan kısa bir konuşma yapan hastahane başhekim Erdal Gezer,Ege Liva Hastanesi olarak kaliteden ödün vermeden , büyüyen  gelişen ,geniş bir aile olduklarını vurgulayarak , hastanede çalışan herkesin insanların daha sağlıklı ve mutlu olması için emek verdiğini belirtti. Başhekim Gezer, ” Beş yıldır kurulan bir hastane olarak burukda olsa  14 Mart tıp bayramını kutluyoruz, tüm hekim arkadaşlarımla ve hep beraber nice tıp bayramlarını beraber geçirmemizi ümit ediyorum . Tüm sağlık çalışanlarım bu görevi özveri ile sağlamaya çalışmaktadırlar. Doktorluk sağlığı koruma ve insanın acısını azaltmayı amaç edinen yaklaşımıyla da saygın bir meslek olarak tarihin her döneminde önemle yerini korumuştur. Tüm arkadaşlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını tüm kalbimle kutluyorum” dedi.

14 Mart Tıp Bayramı kutlamasına Ege Liva Hastanesi Başhekimi Erdal Gezer, Hastane yöneticilerinden İş adamı Halil Irmak ve Hamdullah Irmak katılım sağladı.

Sağlık çalışanlarının Tıp Bayramının kutlanmasının ardından hastane yönetimi ve hastane Hekimleri tarafından hastanede pasta kesildi. Kesilen pasta daha sonra hastanede görevli hekimler ile sağlık çalışanlarına ikram edildi.(MELEK GÜRBÜZ)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

tiktok video indir