Aydın Haberleri – Güzelhisar Gazetesi

Çerçioğlu,“Daha Güzel, Daha Çağdaş Bir Nazilli İçin ”Bizi ayırmayın

Çerçioğlu,“Daha Güzel, Daha Çağdaş Bir Nazilli İçin ”Bizi ayırmayın
39 views
27 Mart 2019 - 19:51
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Millet İttifakı Nazilli’de ikinci seçim yürüyüşünü gerçekleştirdi. Yürüyüşün ardından Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı CHP’li Özlem Çerçioğlu, İstasyon Meydanı’nda halka seslendi.

Çerçioğlu yine AK Partili rakibi Mustafa Savaş’I hedef aldı. Çerçioğlu, Savaş’ın iktidar partisinin milletvekili olduğunu söyleyerk Aydın-Denizli Otoyolunu, Aydın havaalanını ve yapılmayan birçok projeyi sordu.

“DAHA GÜZEL, DAHA ÇAĞDAŞ BİR NAZİLLİ İÇİN”

Çerçioğlu, hizmetin en büyüğünü doğup büyüdüğü Nazilli’ye yapmaya çalıştığını ifade ederek sözlerine başladı,. Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu süreçte Nazilli’nin birçok mahallesinde su sorunu olduğunu kaydetti. Çerçioğlu, “Nazilli’ye hizmet etmekten onur duyuyorum. Şu anda suyu almayan köyümüz yok. 5 yıl boyunca Nazilliye 74 milyonluk hizmet ettim. Önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz. Yapılacak çok iş var. Onları da yapacağız. Daha güzel, daha çağdaş bir Nazilli için, geleceğimiz için çocuklarımız için bu seçim çok önemli”. Seçimin kazananı olacağından çok emin konuşan Çerçioğlu, “Cumhuriyetin 100’üncü yılında büyükşehirde ben olacağım. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda hep birlikte ilerleyeceğiz” ifadelerinin de bulundu.

“KÜRKDEKİ VERGİYİ DEĞİL, ASIL MAZOTTAKİ VERGİYİ SIFIRLA”

Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak üretimin devamlılığı için Ege Et, Ege Süt ve Ege Yemi kurduklarını ifade eden Çerçioğlu, “Üretmeyen bir toplum olduk. Çiftçi tarlasını ekemez durumda. Ekonomik olarak kalkınmak için üretime can vereceğiz” dedi. Sözü, bu noktada Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı AK Partili Mustafa Savaş’a getiren Çerçioğlu, “Halkın derdi çok büyük ama bunlar kendi sırça köşklerinde oturuyorlar. Bunlar hanımefendilerin giydiği kürkteki vergiyi sıfırladı. Sen asıl mazottaki vergiyi sıfırla. Benim karşımdaki adayı biliyorsunuz. Seçimden seçime geliyor. Onlar bal yapmayan arı. Ben böyle söyleyince kızıyorlar ama Allah’ın bildiğini kuldan niye saklayayım?” dedi.

Her fırsatta Savaş’a misafir gözüyle baktığını ifade eden Çerçioğlu, “Bizim aşkımız memleket aşkıdır. O ise Aydın’ı gerçekten sevseydi misafirhanede kalmazdı. Neyse zaten misafir,seçimden sonra uğurlayacağız.dedi.

Çerçioğlu’na Nazilli’deki programında Millet İttifakı Nazilli Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan’ın yanı sıra CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, CHP İl Başkanı Ali Çankır, İYİ Parti Aydın İl Başkanı Cemal Sarı, iki partinin ilçe başkanları, belediye meclis üyesi adayları ve partililer eşlik etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

tiktok video indir