Aydın Haberleri – Güzelhisar Gazetesi

Çerçioğlu,Gel beraber Aydın için çalışalım

Çerçioğlu,Gel beraber Aydın için çalışalım
54 views
01 Nisan 2019 - 7:11
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, seçimi kazandıklarını belirterek; “Yarın saat 08.30’da mesaim başlıyor. Bugün itibariyle seçim bitmiştir” dedi.

Efeler Belediye Başkanı seçilen Fatih Atay ile birlikte Atatürk Kent Meydanındaki kutlamalara katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, kendisine destek veren vermeyen tüm Aydınlılara teşekkür etti.

GEL BERABER AYDIN İÇİN ÇALIŞALIM

Çerçioğlu, “Verdiğiniz destekten dolayı sizlere çok teşekkür ederek minnet duygularımı ifade ediyorum. Başta il başkanımız, milletvekillerimiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımıza, hepinize çok teşekkür ediyorum. Evvela Aydın halkına da teşekkür ediyorum.  Artık seçim bitti. Bundan sonra hepimiz Aydın için çalışacağız.Yarından itibaren saat 8,5’da mesaim başlıyor, ben belediyede olacağım. Bugün itibariyle seçim bitmiştir. Kazanan 17 ilçe başkanımızı da tebrik ediyor, kutluyorum. Sayın Mustafa Savaş’a da diyorum ki; Gel beraber Aydın için çalışalım. Artık seçim bitti. Bundan sonra hepimiz Aydın için çalışacağız. Tüm siyasi partilere sesleniyorum ayrı gayrı yok. Hepimiz Aydın’da yaşayan yiğit mert insanlar olarak el birliği içinde olalım”.Tek hedefimiz Aydın ve Aydın’da yaşayanlar. Bunun için hep beraber çalışacağız. Seçim atmosferinde mutlaka olmuştur, ben hakkımı helal ediyorum. Benden yana hiçbir şey yok”.

Alanı dolduran kalabalığa seslenen Çerçioğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Cumhuriyetin 100. yıldönümünde Aydın Büyükşehir Belediyesinde Gazi Mustafa Kemal’in gösterdiği yoldan hiç ayrılmayan kadın bir Büyükşehir Belediye Başkanı olacak. Sizlere söz veriyorum; önümüzdeki 5 yıl içerisinde çok çalışacağım. 17 ilçe belediye başkanımız ve belediye meclis üyelerimizle birlikte çalışacağız. Bu zamana kadar herkese eşit ve adil davrandım. Hiç kimseyi ayırmadım, kutuplaştırmadım. Önümüzdeki dönemde de aynı şekilde hiç kimseyi kutuplaştırmadan, herkesi kucaklayacağım. Aydın’da yaşayan hepimiz biriz. Sizleri çok seviyorum ve vermiş olduğunuz destekten dolayı minnet duygularımı ifade ediyorum. Sağ olun, var olun”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

tiktok video indir