göç idaresi randevu

Aydın Haberleri – Güzelhisar Gazetesi

Günel Halkın Desteği ile İktidara Yürüyor

Günel Halkın Desteği ile İktidara Yürüyor
46 views
10 Şubat 2019 - 22:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

CHP Adayı Ömer Günel seçim çalışmaları kapsamında STK ziyaretlerine bugün İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şubesi Kuşadası Temsilciliği ve Kuşadası Avcılar ve Atıcılar Kulübü ile devam etti.
İnşaat Mühendisleri Odası Aydın Şube Başkanı Hasan Gürkan Yenipazarlı ve Kuşadası Temsilcisi Hulusi Fatih Bayındır tarafından karşılanan CHP adayı Ömer Günel inşaat mühendislerinin şehrin imarında en önemli taraflardan biri olduğunu belirterek : “ İnşaat Mühendislerimizin en önemli sorunlarından birinin ruhsat alma süreci olduğunu biliyoruz. Mazbatamızı aldığımız gün önemle üstünde duracağımız bu konuda 15 gün gibi kısa bir sürede ruhsat vermeyi planlıyoruz. Tabi bunun bir şartı da, onaya gelecek olan projelerin mevzuatlara eksiksiz uygun olarak gelmesidir. Belediyemizde bu konuda çalışacak personelimiz de konusunda uzman ve yetkin olacak kişilerden oluşacaktır. Hizmetlerimizde standardizasyon getireceğiz. Bizim önceliğimiz vatandaşımızın belediyemizden alacağı her tür hizmet karşılığında memnun kalmasıdır. Vatandaşımızın yüzünün gülmediği hiçbir çalışmaya müsamaha göstermemiz söz konusu değildir. “ dedi.
Kuşadası Avcılar ve Atıcılar Kulübü ziyaretinde Kulüp Başkanı Mustafa Sarıoğlu tarafında karşılanan CHP Adayı Ömer Günel vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Mustafa Sarıoğlu, “Kuşadası Avcılar ve Atıcılar Kulübü, Kuşadası’nın sohbet merkezidir. Ömer Bey her zaman bizlerle oldu, halkın içinde oldu. Biz kendisini başkan adayı değilken bile muhatap alıyorduk. Ömer Bey hiçbir görevi üstlenmiş olmamasına rağmen sorunlarımıza çözüm üreten bir Kuşadalı sevdalısıdır” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

tiktok video indir