göç idaresi randevu

Aydın Haberleri – Güzelhisar Gazetesi

Özakcan; “sıkılmadık el, alınmadık gönül bırakmayacağız”

Özakcan; “sıkılmadık el, alınmadık gönül bırakmayacağız”
26 views
04 Mart 2019 - 20:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti (DP) Belediye Başkan Adayı M. Mesut Özakcan Adnan Menderes Bulvarı’ndaki esnafları ziyaret etti. Özakcan, “Seçimlere kadar sıkılmadık el, alınmadık gönül bırakmayacağız” dedi.

Efeler Belediye Başkanı ve DP Belediye Başkan Adayı M. Mesut Özakcan seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Adnan Menderes Bulvarı’nda kalabalık bir ekiple esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Özakcan’a esnafların ilgisi yoğun oldu. Her girdiği iş yerinde güler yüzle karşılanan Özakcan, “Mesut Özakcan isminin vatandaşlarımızda yarattığı bir güven var. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ile, 5 yıllık görevimiz boyunca halkımızla vatandaş-başkan ilişkisinden çok ağabey-kardeş gibi olduk. Makamımızın kapısı ve telefonlarımız her zaman vatandaşlarımıza açık oldu. Seçim gününe kadar sıkılmadık el, alınmadık gönül bırakmayacağız. Efeler mesut olmaya devam edecek” dedi.

Başkan Özakcan’ın sıfırdan bir belediye kurduğunu ve bunun hiç de kolay bir şey olmadığını kaydeden bulvar esnafı da Özakcan’a seçimde destek sözü verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

tiktok video indir