Aydın Haberleri – Güzelhisar Gazetesi

“Özel Aydın Bilgi” markası tescillendi

“Özel Aydın Bilgi” markası tescillendi
201 views
10 Mart 2019 - 12:29
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

2012 yılından itibaren Özel Aydın Bilgi Dershanesi olarak hizmet veren Aydın Bilgi Eğitim Kurumları, 2015-2016 eğitim öğretim yılında Özel Aydın Bilgi Anadolu Lisesi olarak yeni Binasında faaliyete başlamıştır. Yine 2015 yılında Aydın bilgi özel öğretim kursu, 2018 yılında Mimar Sinan mahallesinde bağımsız bina konsepti ile Anaokulumuz hizmete başlamıştır.

Amacımız her zamanki gibi bilgimizle ilgimizi birleştirip geleceğe donanımlı nesiller yetiştirmektir. Özel Aydın Bilgi Eğitim Kurumları, bir ulusun geleceğinin eğitim yoluyla inşa edildiğine inanır. Bu nedenle kendini ifade edebilen, özgüveni yüksek, saygılı, disiplinli nesiller yetiştirmek yegâne amacımızdır.

Özel Aydın Bilgi Eğitim Kurumları Mustafa kemal Atatürk’ün dediği gibi, muhasır medeniyetler seviyesine ulaşabilmek amacı ile benzerlerinden farklı olarak, üreten, öğreten, öğrenciyi yetiştiren, bilgiyi sorgulatan ve sürekli gelişmeyi benimsemiş bir eğitim kurumudur.

Özel Aydın Bilgi Eğitim Kurumları, insani değerlerin etkin olduğu bir eğitim ortamına sahiptir. Akademik başarının yanı sıra, manevi değerleri yüksek, vatanına ve değerlerine sahip çıkabilen bireylerin yetişmesinde değerler eğitimine önem vermektedir. Bu ortamda öğrenciler çok yönlü, yaratıcı bireyler olarak yetişmenin yanı sıra, akademik, sportif, sanatsal alanlarda da başarılar elde eden bireyler olarak yetiştirilir.

Aydın ilinin yerel bir markası olan Özel Aydın Bilgi Eğitim Kurumları, bilgisini ilgiyle sunması, ülkemize faydalı, sağlam beyinler yetiştirmenin ayrıcalığı ile,  ülkemizin her kurumunda her alanında ve branşında başarılı nesiller yetiştirmenin gururunu yaşamaktadır. Bu başarı Özel Aydın Bilgi Eğitim Kurumlarının yerel gücünün ulusal bir güce ulaşmasına olanak sağlamıştır. Mezun öğrencilerimizin,  ülkemizin ayrı ayrı her şehrinde ve de ülkemizi dünyanın başka ülkerinde temsil eden mesleki kariyerlerini takip ettiğimizde, ilimizin yerel gücü olan kurumumuz Özel Aydın Bilgi Eğitim Kurumlarının gücüne güç katmaktadır. Bu gücün verdiği gururla ve bizlere geleceklerini emanet eden velilerimizin güveni sayesinde, öncelikle Ege bölgesi olmak üzere tüm ülke geneline yaymayı planladığımız bir marka olmanın onur ve gururunu yaşamaktayız.

Özel Aydın Bilgi Eğitim Kurumları olarak, kurumlarımızda yanan bir ışığın, ülkemizin geleceğini aydınlatabilmesi için, disiplinli, özgüvenli ve ilgili yaklaşımızdan kuruluşumuzdan bu yana asla taviz vermeden, aynı hassasiyetle nesiller yetiştirmeye devam ediyoruz.

Aydın Bilgi eğitim kurumlarına güven ve desteğinden dolayı tüm Aydınlı hemşerilerimize teşekkürü borç biliriz. Biz hep birlikte güçlüyüz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

tiktok video indir