göç idaresi randevu

Aydın Haberleri – Güzelhisar Gazetesi

Şahin’i garajdan çıkardı! Teklif üstüne teklif yağıyor.

Şahin’i garajdan çıkardı! Teklif üstüne teklif yağıyor.
376 views
14 Ekim 2019 - 19:52
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Eski otomobil meraklısı bir kişinin İstanbul’dan aldığı 1994 model Tofaş Şahin’in koltuklarındaki naylonlar bile duruyordu. Ancak daha ilginç olan onun hikayesi ve arabaya teklif edilen fiyat oldu. TOFAŞ’ın kuş serisi otomobillerini bilmeyen yoktur. Bir zamanlar en fazla satan otomobillerin başında Şahin geliyordu. Daha sonra üretimden kalkan otomobil severleri üzmüştü. TOFAŞ Türk Otomobil Sanayi AŞ’nin Bursa’daki tesislerinde 1981 yılında üretimine başlanan, uzun bir döneme damgasını vurduktan sonra 2001’de seri üretimine son verilen “Kuş Serisi” araçlar olarak bilinmektedir..

B

v>

eyaz Şahin aşkının çocukluktan geldiğini söyleyen kişi kendisinin sürekli araştırma içinde olduğunu bu aracıda yoğun uğraşlar sonucunda aldığını söyledi..

Benim beyaz Şahin aşkım çocukluktan geliyor diyen Güzel, Bu modelde bunun gibisini ben hiç görmedim. Bu araba internet ortamında da yok. Şuanda bu yaşta bu kadar orjinali Türkiye’de tek. Bu araba hem boyasız, hem hatasız ve 6 bin 600 kilometrededir. Kilometresi ve en küçük parçasına kadar her şeyi ile orjinal bir otomobil.”diye konuştu..

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

tiktok video indir