Aydın Haberleri – Güzelhisar Gazetesi

Çerçioğlu;”Ben garip gurebanın yanındayım”

Çerçioğlu;”Ben garip gurebanın yanındayım”
16 views
14 Şubat 2019 - 14:42
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çerçioğlu; “Ben garip gurebanın yanındayım. Olmaya da devam edeceğim”
Göreve geldiği günden itibaren Aydın’da adım atılmadık yer bırakmayan ve her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, bu kez Çeştepe Düğün Salonunda Aydınlı kadınlarla buluştu. Aydınlı kadınlar Topuklu Efe’yi adeta bağrına bastı. Salonu hıncahınç dolduran kadınlar ellerinde bayraklarla Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu coşkuyla karşıladı.
Gösterilen yoğun ilgi ve coşkulu karşılamadan dolayı teşekkür eden Başkan Çerçioğlu salona sığmayan ve dışarıda kalan kadınları da selamladı. Konuşmasına pahalılığı en iyi kadınların bildiğini söyleyerek başlayan Başkan Çerçioğlu “Tencerenin nasıl kaynadığını biz kadınlar biliriz. Hayat bu kadar pahalıyken, biz Aydın’da yaşayan vatandaşlarımıza destek oluyoruz.” dedi. Sosyal belediyecilik vurgusuyla konuşmasına devam eden Çerçioğlu, sosyal belediyeciliği neden yapıyorsunuz eleştirilerine de cevap vererek şunları kaydetti “Bak sokakta dilenen insanları görmüyor musun sen? Biz mümkün olduğunca Aydın’da kimsenin sokakta dilenmesini istemiyoruz. Kimse yatağa aç girmesin, Çeştepe’de, Efeler’de, Aydın’da herkes mutlu olsun istiyoruz. Onun için sosyal belediyecilik yapıyoruz ve yapacağız da” dedi.
Konuşması sık sık destek tezahüratlarıyla kesilen Özlem Çerçioğlu “Ben garip gurebanın yanındayım. Olmaya da devam edeceğim. Her zaman hanım kardeşlerimin yanında oldum. Yanında olmaya da devam edeceğim. Kadınlara pozitif ayrımcılık yapacağım. Hepiniz evlerinizden kalkıp geldiniz Allah razı olsun” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

tiktok video indir