Aydın Haberleri – Güzelhisar Gazetesi

TOBB’un 75. genel kurulu Ankara’da yapıldı

TOBB’un 75. genel kurulu Ankara’da yapıldı
32 views
03 Mayıs 2019 - 21:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 75’inci Mali Genel Kurulu 01-02 Mayıs 2019 tarihlerinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Türkiye’nin 81 ilinden gelen delegelerin katılımıyla gerçekleştirilen mali genel kurula, Aydın Ticaret Odası’nı temsilen Türkiye Odalar ve Borsalar Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan ÜLKEN, Meclis Başkanı ve TOBB Genel Kurul Delegesi Coşkun CERİT, TOBB Genel Kurul Delegeleri Ergün EVRAN, M. Kemal YILMAZ, Fahrettin BALYURT, Yüksel YOLÇİ, Ayhan ATAKUL ve Mustafa ŞEVİK katıldı.

TOBB Başkanı HİSARCIKLIOĞLU’na Aydın İnciri

Genel Kurulun ilk gününde TOBB ikiz kulelerin bahçesinde kurulan stantlarda 81 ilin tanıtımı yapıldı. Aydın’ın incir, zeytin, zeytinyağı, kabak tatlısı, incir reçeli ve kestane şekerinden oluşan yöresel ürünlerinin dağıtımının yapıldığı Aydın Ticaret Odası standı diğer Oda ve Borsaların delegeleri tarafından yoğun ilgi gördü.

Aydın standında, TOBB delegeleri ve diğer Oda/Borsa Başkanlarını da ağırlayan TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan ÜLKEN “Çatı örgütümüz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 75. Genel Kurulu için toplandık. Her genel kurulda geleneksel hale gelen stantlarımızda Oda ve Borsalarımız illerinin başat ürünlerini bir anlamda vitrinlerini tanıtma imkânı buluyorlar. Bu stantlar aynı zamanda Odalarımızın birliğini ve birlikteliğini de güçlendiriyor. TOBB’a bağlı Oda ve Borsalar Rifat Başkanımızın önderliğinde bu birliği ülke ekonomimizin gelişmesi için kullanmaya her zaman hazırız. Türk Özel Sektörü ülkemizin ihtiyacı olduğunda başardıklarıyla kendini fazlasıyla ispatlamıştır”,  dedi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Aydın standını ziyareti sırasında zeytinyağlı Aydın İnciri ikram eden Ülken, “Zeytinyağlı İncir Aydın’da uzun yaşamın sırrıdır. Başkanımıza uzun ömürler diliyorum, uzun yıllar birlikte çalışalım”, dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    tiktok video indir